O nas

Zapraszamy do Kwidzyna, niewielkiego, ale barwnego historycznie miasteczka z duszą. Jeśli podróżujesz po Powiślu, koniecznie zajrzyj do nas!

Poznaj nas

Willa Miłosna to ponad stuletni urokliwy dworek, położony w samym sercu kwidzyńskich lasów. Wybudowany w 1907 roku dawny dom dyrektora stadniny ogierów, dziś pieczołowicie odrestaurowana posiadłość w której znajduje się restauracja oraz pokoje gościnne. Spokój i piękno zielonej okolicy, zachęcają do wzięcia głębszego oddechu. Możesz zapomnieć o budziku – o brzasku obudzi Cię śpiew ptaków.

Bliska jest nam idea otwartego domu, pełnego przedmiotów z historią, zapraszającego do tworzenia własnych opowieści. Udało nam się powołać do życia miejsce nowoczesne i komfortowe, jednocześnie zachowując jego dawny urok. Lubimy rozmawiać, umiemy słuchać, a opinie i sugestie naszych gości są dla nas ważne. Dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały.

Historia

Budowę dzisiejszej Willi zakończono w 1910 roku. Odrestaurowany i wciąż przez nas unowocześniany dworek, był w zamyśle domem ówczesnego dyrektora stadniny ogierów. Ogierów, nie koni właśnie – takiej de facto nigdy w Kwidzynie nie było.

Kompleks zabudowań stadniny, ulokowany na obrzeżach miasta, był znaczącą inwestycją państwa pruskiego, nowoczesną i funkcjonalną. Stworzono samowystarczalne osiedle, z budynkami gospodarczymi, domami dla pracowników stadniny i wieżą ciśnień, zaopatrującą mieszkańców we własny prąd i wodę – miasteczko „koniarzy”.

Dziś klimatyczna, ponad stuletnia Willa Miłosna otwiera swoje progi dla gości.

Cały czas rozbudowujemy i udoskonalamy się dla Was. Remontujemy i unowocześniamy, by mogli państwo korzystać ze współczesnych wygód w zabytkowym, klimatycznym miejscu.

Co mówią o nas klienci?

Cudowne miejsce. Dziękujemy za cudowną atmosferę komunijną, wspaniałą obsługę i przepyszną kuchnię.

Karolina Marszałkowska

źródło: facebook

Piękne miejsce. Pokój hotelowy czyściutki, przestronny stylowo urządzony. Bardzo miła obsługa a jedzenie poezja. Moje kubki smakowe oszalały. Polecam każdemu. Pozdrawiam ?

Bernadeta Kownacka-Lewoń

źródło: facebook

Najlepsze miejsce na mapie Kwidzyna, jeśli chodzi o jakość jedzenia, atmosferę, obsługę i położenie. Polecam

Agnieszka Wiktoria

źródło: facebook

Zaplanuj wizytę i odwiedź nas

Willa Miłosna to klimatyczny zakątek w zaciszu kwidzyńskich lasów. Otoczenie syci wzrok, a specjały naszej kuchni zaspokajają nawet wybredne apetyty.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
Tarcza finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro Małych i Średnich Firm udzieloną przez PFR SA.