Wesela

Każde przyjęcie jest jedyne w swoim rodzaju, jednak do przyjęcia weselnego wielu z nas przywiązuje szczególną uwagę. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Pary Młodej, oferując profesjonalne usługi najwyższej jakości. Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu, a my postaramy się uczynić wspomnienie o nim jeszcze bardziej wyjątkowym.

Obecnie oddajemy państwu do dyspozycji trzy sale bankietowe na wesela dla maksymalnie 100 osób. Dla przyjezdnych przygotowaliśmy również miejsca noclegowe.

Malownicza lokalizacja na uboczu zachęca do organizacji wesela w plenerze. Dla liczniejszych grup gości, przygotowujemy przyjęcia pod namiotem, idealnym na letnie wieczory. Klasyczne wnętrza obiektu oraz urzekające otoczenie, dodadzą blasku weselnej zabawie. Stanowić będą także piękne tło dla ślubnej sesji zdjęciowej.

Podczas przyjęcia weselnego, ważna rolę odgrywają potrawy. Nasi kucharze wykazują się wyjątkowym smakiem i kreatywnością, przygotowując serwowane dania. Dzięki temu uroczysty posiłek nie tylko smakuje, ale także zdobi weselny stół.